Nedovoľ, aby ťa
to, čo nedokážeš, zastavilo v tom,
čo urobiť dokážeš.

John Wooden
Najjedinečnejšia aréna na svete

Sme tím odborníkov
a hokejových nadšencov

Mali sme jednu víziu a jeden sen. Priniesť do Prešova kvalitný hokej a podporiť rozvoj športu v tomto krásnom meste. Sme nesmierne šťastní, že sa nám podarilo za pomoci štátu, Prešovského samosprávneho kraja a firmy KEN-EX zrealizovať tento unikátny projekt, ktorý nie len na Slovensku nemá obdobu. Ale toto je len začiatok, je pred nami ešte dlhá cesta. Tešíme sa, že je v Prešove tak veľký záujem o športy na ľade a je našou úlohou, ba až poslaním podporiť túto iniciatívu. Robíme všetko pre to, aby sme pre mladé talenty vytvorili čo najlepšie zázemie a z tejto iniciatívy vzniklo v roku 2018 prvé športové gymnázium, ktoré je priamym pokračovaním dlhodobej práce s mládežou na základných školách.

PWG Team

PWG Aréna

Majiteľ

Hokejová akadémia

Poď hrať za náš tím

Náš program nie je len perfektnou športovou prípravou. My sme Slávia Family. Nezáleží na úspechu jednotlivca, hokej je tímový šport, a preto základom nášho programu je rodina. Naším cieľom je vychovať generácie mladých, inteligentných, ušľachtilých, fyzicky aj psychicky zdravých a úspešných ľudí, stojacich na ideáloch a hodnotách našej spoločnosti.

Prenájom ľadovej plochy

Poď si zmerať sily...

Nech Bože dá, nech Bože dá, NIE VŽDY na to máme! Aj takto si občas zaspieva pravý Slovenský fanúšik. A TY! Fandíš našim? A čo tak vychutnať si ozajstnú majstrovskú atmosféru. Tak príď a vyzvi svojich priateľov a kolegov na súboj o SLÁVU A ČESŤ len v PWG Aréne.

Kurzy korčuľovania pre MŠ

Príď sa naučiť korčuľovať

Mysleli sme aj na najmenších, ktorých náš tím skúsených lektorov ochotne a s trpezlivosťou naučí korčuľovať. Pre skúsenejších máme pripravené pravidelné kurzy korčuľovania, kde sa pod vedením skúsených trénerov naučíš korčuliarskú techniku a získaš dobrý základ po technickej i kondičnej stránke.

Prenájom reklamnej plochy

Reklama funguje.... Neveríš? UVERÍŠ!

Máš firmu a kľúčových zákazníkov v Prešove? Tak im povedz čo robíš a získaj viac zákazníkov. Určite sám uznáš, že robiť každý deň to isté a očakávať  iný výsledok určite nebude tá správna cesta. Tak čo spravíš pre svoj biznis dnes? Umiestnime tvoju reklamu na mantinel alebo baner na stene. Ukážeme ju stovkám Prešovčanom denne a ty získaš nových zákazníkov bez akýchkoľvek starostí. Všetko vybavíme a umiestnime za teba, stačí ak si vyberieš miesto. Tak príď sa poradiť a presvedčiť, že reklama funguje.

Eshop

Fotky hráčov na stiahnutie.

Pravidelne pre vás dokumentujeme všetky zápasy, turnaje, sústredenia, kempy, tréningy. Tie najlepšie zábery profesionálne upravíme a uložíme na stiahnutie vo FULL HD kvalite. Fotky je možné buď priamo stiahnuť do svojho PC či smartphone alebo vám ich priamo vytlačíme a pripravíme na vyzdvihnutie u nás v PWG Aréne.

Požičovňa a brúsenie korčúľ

Full service pre každého

Nemáš korčule, no miluješ ľad tak ako my? NEVADÍ… Požičiame ti ich priamo na mieste počas celej otváracej doby PWG Arény, či už na verejné korčuľovanie alebo počas prenájmu ľadu. Ak už korčule máš, no potrebujú nabrúsiť, postará sa o to naša špičková, plne automatická brúska, ktorá zabezpečí, že tvoje korčule budú dokonale ostré.