Prenájom ľadovej plochy

Zaži ten pravý adrenalín a kopec zážitkov s priateľmi. Poď si zahrať hokej a zaži pravú hokejovú atmosféru s PWG.

Priateľské derby alebo výnimočný teambuilding? Tak príď a ukáž, že na to máš! 

Okrem toho ponúkame širokej verejnosti  možnosť verejného korčuľovania počas celého roka.

Prenájom reklamnej plochy

Daj o sebe vedieť tisíckam Prešovčanom, ktorí pravidelne navštevujú PWG Arénu a daj svojmu biznisu nový rozmer. A nezabudni, tvoja reklama pomáha mladým šampiónom rozvíjať ich talent a hrať hokej, aj keď nemajú na drahú výstroj.

Požičovňa a brúsenie korčúľ

Tel. číslo: 0905 441 611

Mysleli sme aj na rekreačných korčuliarov. Pripravili a nabrúsili sme pre vás dámske aj pánske korčule všetkých veľkostí. Stačí prísť a požičať si. A ak už korčule máte, no potrebovali by oprášiť a spraviť údržbu, radi sa o nich postaráme a už po pár minútach budú ako nové a pripravené na ďalšiu jazdu.

Kurzy korčuľovania pre MŠ

Mysleli sme aj na najmenších, ktorých náš tím skúsených lektorov ochotne a s trpezlivosťou naučí korčuľovať. Pre skúsenejších máme pripravené pravidelné kurzy korčuľovania, kde sa pod vedením skúsených trénerov naučíš korčuliarskú techniku a získaš dobrý základ po technickej i kondičnej stránke.

Verejné korčuľovanie

Širokej verejnosti ponúkame v jednotlivých dňoch možnosť verejného korčuľovania.

Neváhaj a príď si k nám otestovať svoje schopnosti a zručnosti na ľade! Vezmi so sebou svojich kamarátov, známych alebo rodinu a užite si spoločne strávený čas v našej PWG Aréne. Verejné korčuľovanie hokejka a puk, detské veko alebo veko mix sú pre teba vyhradené počas víkendov a sviatkov.

Reklamná plocha na prenájom

Máš firmu a kľúčových zákazníkov v Prešove? Tak im povedz čo robíš a získaj viac zákazníkov. Určite sám uznáš, že robiť každý deň to isté a očakávať  iný výsledok určite nebude tá správna cesta. Tak čo spravíš pre svoj biznis dnes? Umiestnime tvoju reklamu na mantinel alebo baner na stene. Ukážeme ju stovkám Prešovčanom denne a ty získaš nových zákazníkov bez akýchkoľvek starostí. Všetko vybavíme a umiestnime za teba, stačí ak si vyberieš miesto. Tak príď sa poradiť a presvedčiť, že reklama funguje.

Kurzy korčuľovania pre MŠ

Hlavným cieľom je hravou formou naučiť deti základy korčuľovania, udržať a rozvinúť ich prirodzený záujem o pohyb a hru. Korčuľovanie rozvíja koordináciu, držanie tela, ohybnosť, silu a rýchlosť, ktoré sú základom pre zdravý život a vývin dieťaťa.

Brúsenie a požičiavanie korčúľ

Nemáš korčule, no miluješ ľad tak ako my? NEVADÍ… Požičiame ti ich priamo na mieste počas celej otváracej doby PWG Arény, či už na verejné korčuľovanie alebo počas prenájmu ľadu. Ak už korčule máš, no potrebujú nabrúsiť, postará sa o to naša špičková, plne automatická brúska, ktorá zabezpečí, že tvoje korčule budú dokonale ostré.